Kariéra

Hledáte práci nebo jenom přívydělek?
Je Vám blízký cizí jazyk jaký máme v nabídce?

Papušek

Neváhej a
zkus to!

Lektoři

Lektoři

Lektor němčiny

Náplň práce

Dle požadavků klientů se může jednat o následující výuku:

  • skupinové kurzy pro veřejnost
  • výuka individuálních lekcí
  • firemní výuka

Kromě výuky práce pro LLS obnáší přípravu na lekce, administrativu jako je docházka studentů, účast na workshopech a seminářích, pomoc kolegům, testování studentů atd.

Požadujeme:

  • vynikající znalost německého jazyka, pobyt v zahraničí výhodou
  • jazykové certifikáty nebo VŠ vzdělání výhodou
  • všeobecný přehled a pozitivní přístup
  • chuť pomáhat lidem a učit se novým věcem
  • profesionalitu a proklientský přístup
  • zodpovědnost, loajálnost
  • ŘP výhodou

Nabízíme:

  • spolupráci v rámci Dohody o provedení práce (vhodné pro studenty) nebo na živnostenský list
  • výborné zázemí expandující jazykové školy v nových prostorách
  • dynamický a přátelský kolektiv plný nadšených lektorů
  • bonusový systém a kariérní růst

V případě zájmu nám zašlete svůj životopis a průvodní dopis na email: info@lovelyenglish.cz