logo logo

Jazykové kurzy

Vyberte si z našich kurzů a začněte objevovat nový jazyk hned teď.
V individuálním kurzu přizpůsobíme výuku speciálně Vašim požadavkům.

CAE: Certificate in Advanced English (C1)

Pro koho je kurz určen?

CAE je cambridgeská zkouška pro pokročilé studenty a pro ty, kteří používají angličtinu v rozsáhlé míře v zaměstnání. Složení této zkoušky dokazuje velmi dobrou úroveň znalosti angličtiny. Studenti dosahují vysokého standardu jazyka ve většině situací – jak v zaměstnání tak i při studiu.

Proč právě CAE?

Slouží jako doklad o dosažené jazykové úrovni C1 dle Společného evropského referenčního rámce CEFR pro cizí jazyky – velmi pokročilý. Úspěšným vykonáním zkoušky CAE prokáže uchazeč úroveň znalostí potřebných k vykonávání odborného zaměstnání a i doložení způsobilosti pro přijetí na většinu univerzit ve Velké Británii a dalších zemí.

Proč studovat právě u nás?

  • jsme partnerská škola Asociace cambridgeských škol v ČR
  • osobní a přátelský přístup
  • důraz kladen na konverzaci
  • zkušení a kvalifikovaní lektoři
  • výuka v malých skupinách (3 - 6 studentů)

Cíle kurzu

Úspěšným vykonáním zkoušky CAE prokáže uchazeč schopnosti číst jakékoliv texty, učebnice, knihy a zvládne také vést rozhovor na různá témata s cizinci. Jedná se o přípravný kurz na tento certifikát. Samotný certifikát můžete získat po jeho skončení. Lektor s Vámi projde i konkrétní testy z minulých let. Také Vás připravíme na tzv. Pre-test, neboli zkoušku na nečisto.

Co můžete očekávat?

  • 4 části zkoušky - Reading & Use of English, Writing, Listening, Speaking
  • příprava na náročnou situaci zkoušky
  • konkrétní otázky a cvičení
  • ukázkové testy z předchozích let
  • opakování gramatiky

Průběh lekcí

Kurz zahrnuje procvičování všech částí zkoušky- Reading & Use of English, Writing, Listening, Speaking. Poslechová část bývá jedna z nejnáročnějších a nejobávanějších částí, my Vás však na ni také připravíme. V části "reading" se budeme zabývat odbornými texty. Psaná část "writing" zahrnuje napsání srozumitelného, strukturovaného a gramaticky správného textu. Díky tomu, že výuka probíhá v malé skupince, je zkušený lektor(ka) schopen reagovat na individuální potřeby jednotlivých studentů.

Vstupní znalosti

Požadovaný stupeň vstupních znalostí: cca 800 – 1000 absolvovaných vyučovacích hodin (na úrovni 3. - 4. dílu učebnice AJ pro jazykové školy nebo New Headway Intermeadiate - Upper-Intermediate nebo English File Upper-Intermediate).

Váš kurz

Jazyková úroveň:

Termín:

Čas:

Délka kurzu: 5 měsíců
Rozsah: 1 x 90 min / týden
Úroveň: C1
Počet lekcí: 19

6 999 Kč

ZPĚT NA SEZNAM