logo logo

Jazykové kurzy

Vyberte si z našich kurzů a začněte objevovat nový jazyk hned teď.
V individuálním kurzu přizpůsobíme výuku speciálně Vašim požadavkům.

FCE: First Certificate in English (B2)

Pro koho je kurz určen?

FCE je nejoblíbenější cambridgeská zkouška z anglického jazyka, která je určena široké veřejnosti. Je pro pokročilé studenty, kteří jsou schopni se relativně dorozumět v práci s cizinci nebo při studiu.

Proč právě FCE?

Slouží, jako doklad o dosažené jazykové úrovni B2 dle Společného evropského referenčního rámce CEFR pro cizí jazyky – pokročilý. Je uznávaná hlavně v obchodní sféře a průmyslu, vhodná také pro zaměstnance v klientských službách nebo pro administrativní práce v bankovnictví, aeroliniích cateringu atd.

Proč studovat právě u nás?

  • jsme partnerská škola Asociace cambridgeských škol v ČR
  • osobní a přátelský přístup
  • důraz kladen na konverzaci
  • zkušení a kvalifikovaní lektoři
  • výuka v malých skupinách (3 - 6 studentů)

Cíle kurzu

Úspěšným vykonáním zkoušky FCE prokáže uchazeč schopnosti číst odborné texty, učebnice, pokyny a zvládne také vést rozhovor na různá témata s cizinci. Jedná se o přípravný kurz na tento certifikát. Samotný certifikát můžete získat po jeho skončení. Lektor s Vámi projde i konkrétní testy z minulých let. Také Vás připravíme na tzv. Pre-test, neboli zkoušku na nečisto.

Co můžete očekávat?

  • 4 části zkoušky - Reading & Use of English, Writing, Listening, Speaking
  • příprava na náročnou situaci zkoušky
  • konkrétní otázky a cvičení
  • ukázkové testy z předchozích let
  • opakování gramatiky

Průběh lekcí

Kurz zahrnuje procvičování všech částí zkoušky- Reading & Use of English, Writing, Listening, Speaking. Poslechová část bývá jedna z nejnáročnějších a nejobávanějších částí, my Vás však na ni také připravíme. V části "reading" se budeme zabývat odbornými texty. Psaná část "writing" zahrnuje napsání srozumitelného, strukturovaného a gramaticky správného textu. Díky tomu, že výuka probíhá v malé skupince, je zkušený lektor(ka) schopen reagovat na individuální potřeby jednotlivých studentů.

Vstupní znalosti

Vaše vstupní znalosti by měly odpovídat cca 600 – 800 absolvovaných vyučovacích hodin (pro představu: na úrovni prvních dvou dílů učebnice Angličtina pro jazykové školy nebo minimálně na úrovni New Headway Intermediate nebo English File Intermediate).

Váš kurz

Jazyková úroveň:

Termín:

Čas:

Délka kurzu: 10 měsíců
Rozsah: 1 x 90 min / týden
Úroveň: B2
Počet lekcí: 38

11 999 Kč

ZPĚT NA SEZNAM