logo logo

Jazykové kurzy

Vyberte si z našich kurzů a začněte objevovat nový jazyk hned teď.
V individuálním kurzu přizpůsobíme výuku speciálně Vašim požadavkům.

PET: Preliminary English Test (B1)

Pro koho je kurz určen?

PET je cambridgeská zkouška z anglického jazyka, která je určena široké veřejnosti. Je pro všechny, kteří jsou schopni vyrovnat se s běžnou komunikací. Také byste měli umět číst jednoduché články a psát dopisy. Zkouška je velice oblíbená mezi dospívajícími jako předstupeň FCE.

Proč právě PET?

Slouží, jako doklad o dosažené jazykové úrovni B1 dle Společného evropského referenčního rámce CEFR pro cizí jazyky – středně pokročilý. Je uznává jak většinou zaměstnavatelů tak i státními orgány v ČR. Tuto zkoušku každý rok absolvuje více než 80 000 lidí ve více než 80 zemích světa.

Proč studovat právě u nás?

  • jsme partnerská škola Asociace cambridgeských škol v ČR
  • osobní a přátelský přístup
  • důraz kladen na konverzaci
  • zkušení a kvalifikovaní lektoři
  • výuka v malých skupinách (3 - 6 studentů)

Cíle kurzu

Úspěšným vykonáním zkoušky PET prokáže uchazeč schopnosti číst základní texty, pokyny a zvládne také vést jednoduchý rozhovor v angličtině. Jedná se o přípravný kurz na tento certifikát. Samotný certifikát můžete získat po jeho skončení. Lektor s Vámi projde i konkrétní testy z minulých let. Také Vás připravíme na tzv. Pre-test, neboli zkoušku na nečisto.

Co můžete očekávat?

  • 3 části zkoušky - Reading & Writing, Listening, Speaking
  • příprava na náročnou situaci zkoušky
  • konkrétní otázky a cvičení
  • ukázkový testy z předchozích let
  • opakování gramatiky

Průběh lekcí

Kurz zahrnuje procvičování všech částí zkoušky- Reading & Writing, Listening, Speaking. Poslechová část bývá jedna z nejnáročnějších a nejobávanějších částí, my Vás však na ni také připravíme. V části "reading" se budeme zabývat informativními texty typu novinových článků či článků z časopisů. Psaná část "writing" zahrnuje napsání srozumitelného, strukturovaného a gramaticky správného textu. Vaše jazykové dovednosti budou testovány většinou ve dvojicích. Díky tomu, že výuka probíhá v malé skupince, je zkušený lektor(ka) schopen reagovat na individuální potřeby jednotlivých studentů.

Vstupní znalosti

Požadovaný stupeň vstupních znalostí: cca 400 až 600 vyučovacích hodin (na úrovni prvního dílu učebnice Angličtina pro jazykové školy nebo minimálně na úrovni New Headway Pre-Intermediate nebo English File Pre-Interemediate).

Váš kurz

Jazyková úroveň:

Termín:

Čas:

Délka kurzu: 10 měsíců
Rozsah: 1 x 90 min / týden
Úroveň: B1
Počet lekcí: 38

11 999 Kč

ZPĚT NA SEZNAM