logo logo

Hodnoty LLS

Charakter dělají hodnoty!
Podívejte se, co jsou naše nejvyšší priority!

Papušek

Jsem to nej
co mají!

Jazykové úrovně

Firemní krédo jazykové školy Lovely Language School

Děláme maximum proto, abychom byli pro své klienty spolehlivým a důvěryhodným partnerem na jejich cestě za lepší znalostí cizího jazyka. Usilujeme především o to, abychom byli jejich správnou a dlouhodobou volbou pro výběr jazykového vzdělání. Jsme sehraný tým profesionálů rozličného věku (2 – 99 let), avšak se společným cílem. Kvalitní jazyková výuka a nadstandardní služby hrají v naší jazykové škole prim.

Naším posláním je inspirovat každého k tomu, aby byl v kurzech maximálně motivován a dosahoval svých vysněných met. Ať je to dovolená, studium v zahraničí, nebo lepší zaměstnání. Nabízíme nejmodernější způsoby výuky s přihlédnutím k individuálním potřebám a požadavkům klienta.

Jazykové úrovně

Naše hodnoty

Respekt

Respekt

Každý student je brán v naší škole jako klient. Osobní přístup ke každému klientovi je jeden z našich nejdůležitějších atributů. Neříkáme, že něco nejde, ale snažíme se maximálně vyjít zákazníkům vstříc, případně problém vyřešit. Řídíme se heslem:

,Spokojený zákazník - úspěšná firma’

Dobrá nálada

Dobrá nálada

Rozumíme tomu, že každý má své individuální problémy. Z tohoto důvodu se snažíme vytvořit v naší škole pozitivní atmosféru, která je nutná pro efektivní výuku cizího jazyka. Nešetříme úsměvem, poděkováním či pochvalou. Nechceme, abyste se u nás cítili jen jako v jazykovce, kde chodíte na kurz, ale spíše jako tam, kde se rádi vracíte.

Kvalita

Kvalita

Neustále usilujeme o zvyšování kvality našich služeb. Výukové metody, procesy a vztahy mezi vedením firmy, všemi lektory a studenty jsou pro nás velice důležité. Kvalita je pro nás hodnotou, v níž ne chceme vůbec polevovat.

Zpětná vazba

Zpětná vazba

Vždy hledáme podněty pro zkvalitnění služeb, které poskytujeme. Uvítáme jakékoliv podněty od našich klientů, ať již pozitivní či negativní. Rádi pochválíme lektory za jejich výbornou práci, dokážeme se jim ale také věnovat, pokud je třeba něco zlepšit. Děláme vše proto, aby se u nás cítili všichni dobře.

Loajálnost

Loajálnost

Loajalita je základem naší vzájemné spolupráce a dokážeme ji samozřejmě jako firma ocenit. Pokud se rozhodnete s námi studovat dlouhodobě, je pro Vás připraven Loyalty Bonus :-)

ZPĚT