logo logo

NAŠI STUDENTI JSOU PRO NÁS TOU NEJLEPŠÍ REFERENCÍ

Tomáš Huplík

Tomáš Huplík
32 let, Havířov

Učím se s LLS anglicky již několik let. Dávám přednost individuálnímu přístupu a to je to, co teď mám. Za prvé, domnívám se, že nemám nějaký talent pro studium cizích jazyků. V minulosti jsem nedosáhl významného pokroku ve velké skupině. Bylo tam minimálně příležitostí k mluvení během hodiny. Byli jsme zaměřeni moc na gramatiku. Nudil jsem se tam a občas jsem se přistihl že spím :)

Momentálně nejedeme podle nějaké knihy nebo gramatických cvičení. Diskutujeme o každodenních životních věcech a zajímavých tématech tak jako s rodilým mluvčím. Kurz se ubírá částečně mým směrem. Mohu se vyjádřit, co je pro mě zajímavé, co potřebuju zlepšit nebo jaké věci v angličtině jsou mi nejasné. Lektor okamžitě reaguje na mé požadavky, případně připraví potřebné materiály pro další lekci.

Lekce zlepšily mou slovní zásobu a také výslovnost. Také mám pocit, že jsem schopen více rozumět a lépe mluvit se zahraničními kolegy v mé práci. Já bych definitivně doporučil lekce Lovely Language School svým přátelům i všem ostatním.

Jen tak dál studenti, výsledky se brzy projeví!

ROZŘAZOVACÍ TESTY

Rozřazovací test

Potřebujete si ujasnit Vaše dosavadní jazykové dovednosti? Vaši jazykovou úroveň?

Máme pro Vás test, který Vám pomůže.

CENÍK

Cena je zobrazena u každého kurzu v detailu.

MÉDIA A NOVINKY Z LOVELY LANGUAGE SCHOOL

 

SKALKA ST PATRICK’S DAY 16.3.2024

 

PF 2024

Naši drazí studenti, učitelé a partneři,