logo logo

Lektoři

Lektoři v Lovely Language School jsou zkušení profesionálové.
Vzdělávání se a výuka jazyků je pro ně celoživotním koníčkem.

Papušek

To je
profík!

Angličtina

Angličtina

Lucie

lektorka španělštiny

Lucie je naší lektorkou španělštiny. Do kontaktu se španělštinou se dostala na gymnáziu a byla to láska na první pohled. Od té doby je nadšenkyní všeho hispánského a prostřednictvím svých studentů by ráda svou vášeň dále šířila a sdílela s nimi.

Státní zkouška ze Španělštiny ve sféře podnikání složená na Ostravské univerzitě v Ostravě jí umožňuje pracovat v zahraničním obchodě a obor Španělština a španělský jazyk zase posunuly její jazykové znalosti na vysokou úroveň. Po studiích na univerzitě se přihlásila na stáž v Kostarice, Střední Amerika, kde téměř dva roky tvořila část manažerského týmu nově otevřené franšízy světově známé kosmetické značky.

Co se týká samotné výuky, Lucie se zaměřuje na individuální lekce, jenž jsou pro studenty maximálním přínosem nejen kvůli její zahraniční praxe, ale také znalosti střední Ameriky a zvyklostí místních obyvatel.

Jejím největším koníčkem je tanec. Miluje latinskoamerickou literaturu a jejím snem je procestovat všechny země Střední a Jižní Ameriky. Také organizuje každotýdenní konverzační setkání španělsky mluvících lidí z Ostravy a okolí.

ZPĚT NA SEZNAM