logo logo

Akční nabídka

Podívejte se jaké akční nabídky jsem pro Vás připravili.
Pořád se něco děje, mrkněte, co se děje právě u nás!

Papušek

To je
supeeer!

Akce

Akční nabídka

ONLINE SKYPE VÝUKA
07.04.2021

VÍCE INFO

Pro koho je kurz určen?

Chcete se naučit cizí jazyk, ale nemáte časové možnosti na klasické kurzy? Pojďte se s námi učit moderním online způsobem! Skype výuka může téměř 100% nahradit výuku klasickou, kdy je lektor fyzicky přítomen. V lekcích se používají textové materiály, poslechová cvičení a další doplňkové materiály, které Vám může lektor zaslat nebo na ně poslat internetový odkaz.

Proč studovat online?

  • větší časová flexibilita
  • lektor(ka) pouze pro Vás
  • výuka z pohodlí domova
  • nižší cena za lekci online

Cíle kurzu

Zkušený lektor Vám během tohoto kurzu připraví materiály přímo Vám na míru. Přizpůsobí se také Vašemu tempu, což nemusí být někdy ve skupinových kurzech možné. Ať potřebujete zlepšit cizí jazyk do zaměstnání, nebo chcete studovat v zahraničí, lektor Vám maximálně vyjde vstříc. Interakce mezi studentem a lektorem patří k nejefektivnějším způsobům studia při využití Skype metody.

Co můžete očekávat?

  • individuální přístup
  • studijní program na míru
  • tempo studia dle Vašeho přání
  • můžete začít kdykoliv a odkudkoliv
  • učíte se jen to, co skutečně potřebujete

Průběh Skype lekcí

Tento moderní způsob výuky cizího jazyka probíhá online přes internet pomocí programu Skype. Platforma Skype poskytuje hlasovou komunikaci mezi dvěma počítači pomocí mikrofonu a webové kamery. Výuková hodina probíhá stejným způsobem jako výuka klasická, tato metoda má však nesporné výhody. Studujete v pohodlí svého domova či firmy a komunikujete s lektorem, kterého máte jen pro sebe. Naši lektoři jsou připraveni zdokonalit nejen vaše konverzační schopnosti, ale i gramatické a poslechové schopnosti pomocí hlasových nahrávek, internetových odkazů, PDF a dalších dokumentů. A to nejlepší nakonec,  místo tabule či flipchartu Vám lektor bude nová slovíčka psát do společné konverzace, kterou si můžete kdykoliv dohledat nebo vytisknout.

Jak nastavit program SKYPE?

Stáhněte si program ZDE
Instalujte program a dle instrukcí proveďte test nastavení mikrofonu a sluchátek.

FOTOGALERIE

ZPĚT NA SEZNAM