logo logo

Lektoři

Lektoři v Lovely Language School jsou zkušení profesionálové.
Vzdělávání se a výuka jazyků je pro ně celoživotním koníčkem.

Papušek

To je
profík!

Angličtina

Angličtina

Lucie

lektorka angličtiny

Lucie se věnuje angličtině srdcem i duší již od střední školy, kdy jezdila na anglické kempy a později na nich tlumočila i večerní programy. Láska k angličtině ovlivnila i její VŠ studium, protože úspěšně vystudovala angličtinu v kombinaci se speciální pedagogikou pro základní školy a později přidala i rozšiřující studium angličtiny pro střední školy.

Po VŠ jela na rok do Colorada, USA, jako au-pair, učila na jazykových školách a později po svatbě s manželem působili 2 roky ve Walesu, UK. Ve městě Newport pracovala jako asistentka ve výuce a posléze i jako pomocná učitelka se žáky z minoritních skupin. Prošla tedy britský školský systém od školky po střední školu. Momentálně působí jako učitelka angličtiny na soukromém gymnáziu v Ostravě. V naši jazykovce působí jako lektorka dětí licencovanou metodou Teddy Eddie, ale zároveň jako metodička, která školí lektory a předává jim své letité pracovní zkušenosti.

Kromě angličtiny patří mezi její životní lásky samozřejmě děti, manžel a cestování. Ve volném čase také napsala a vydala svou první česko-anglickou knihu - Adventní cesty kolem světa.

ZPĚT NA SEZNAM