logo logo

Lektoři

Lektoři v Lovely Language School jsou zkušení profesionálové.
Vzdělávání se a výuka jazyků je pro ně celoživotním koníčkem.

Papušek

To je
profík!

Němčina

Němčina

Marek

lektor němčiny

Marek má s němčinou bohaté praktické i odborné pedagogické zkušenosti. Za jejich počátek považuje spolupráci se švýcarskou firmou Work-shop, u níž absolvoval několik studijních pobytů v zahraničí. Se stejnou firmou organizoval jazykové kurzy v Ostravě, kde působil jako lektor německého jazyka. Studium němčiny završil na Ostravské univerzitě, v oboru Wirtschaftsdeutsch (hospodářská němčina). Na téže univerzitě získal také pedagogické vzdělání.

Němčinu učí efektivním způsobem za využití moderních metod a komunikačních aplikací. Lektor má spoustu zkušeností s obchodní němčinou a komunikací s obchodními partnery z německy mluvících zemí. Je v pravidelném kontaktu s německými lektory. Na němčinu nedá dopustit. V průběhu let mu několikrát "vytrhla trn z paty" a díky ní vždy našel i v našem regionu dobré zaměstnání.

Marek dbá na výkon – i relaxaci. Udržuje se v dobré fyzické kondici. V oblibě má kondiční plavání a rekreační jízdu na kole. Ve svém volném čase nejraději vyráží s rodinou do Beskyd, nebo na Jižní Moravu.

ZPĚT NA SEZNAM