logo logo

Lektoři

Lektoři v Lovely Language School jsou zkušení profesionálové.
Vzdělávání se a výuka jazyků je pro ně celoživotním koníčkem.

Papušek

To je
profík!

Němčina

Němčina

Tomáš

lektor angličtiny a němčiny

Tomáš se cizím jazykům věnuje již od střední školy. Bakalářský titul absolvoval v oboru Angličtina ve sféře podnikání na Ostravské univerzitě a následně navázal na studium magisterského titulu na Slezské univerzitě v Opavě se zaměřením Anglická literatura. Lektor absolvoval také pedagogické minimum. Nespornou zajímavostí je, že se narodil v Německu a nejen z tohoto důvodu se s radostí věnuje studiu jazyků celoživotně.

Tom se výuce angličtiny a němčiny věnuje s přestávkami již přes dvacet let. V 90. letech mu výrazně pomohl intenzivní kontakt s americkými misionáři, stejně jako absolvování státních jazykových zkoušek z obou jazyků. Lektor vyučoval pro jazykové školy v regionu i soukromě. Kromě samotné výuky pracoval jako překladatel i externí spolupracovník cestovních kanceláří.

Mezi jeho koníčky patří dobrodružné cestování, outdoorový a extrémní sport, ekologie, kytara, četba a mnohé další, což se jistě dozvíte při osobním kontaktu s ním. Asi nejvýraznějším rysem Toma je jeho snaha o život v souladu s přírodou a v harmonii s Bohem.

ZPĚT NA SEZNAM